Російський суд продовжив арешт Липецької фабрики Roshen

19 червня 2017, 14:30
Басманний суд Москви (Росія) продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen до 13 вересня 2017 года

Про це повідомила корпорація Roshen, передають Українські новини.

"Вартість арештованого майна багаторазово перевищує суму нібито заподіяної шкоди, про що кожен раз заявляють адвокати... Подивимося, що на це скаже Мосміськсуд при розгляді нашої апеляційної скарги", - наводяться в повідомленні слова генерального директора Липецької фабрики Олега Казакова.

Відео дня

Компанія нагадує, що суд в грудні 2016 року арештував 14 об'єктів нерухомості, зокрема, склад готової продукції, 4 цехи, будівлю підсобного корпусу і 7 земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. Кв. м в рамках кримінальної справи про нібито розкраданні з бюджету Росії 180 млн рублів за рахунок незаконного відшкодування ПДВ.

Раніше повідомлялося, що корпорація Roshen (Рошен) завершила процес консервації Липецької кондитерської фабрики.

Нагадаємо, корпорація Roshen заявляла, що Федеральна податкова служба Росії необгрунтовано намагається стягнути з торгового дому Рошен більш 150 млн рублів додаткових податків.

У січні корпорація Roshen з економічних і політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка знаходиться на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; в квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Показати ще новини
Радіо NV
X