Російський олігарх знайшов спосіб вивести свою компанію з-під санкцій США

12 квітня 2018, 20:25

Швейцарський машинобудівний концерн Sulzer завершив операцію з викупу 5 млн власних акцій (14,6%) у групи Ренова російського олігарха Віктора Вексельберга.

Про це повідомило російське агентство РБК з посиланням на свої джерела.

У Sulzer підкреслили, що компанія більше не є об'єктом санкцій за законом США і може відновити нормальну діяльність на світовому ринку.

Відео дня

Втім, гроші від цієї угоди Ренова отримає тільки в разі скасування санкцій, додав представник Sulzer Райнер Вайхофен. Ціна цього пакета на біржі становить близько $561 млн.


Промисловий концерн Sulzer, заснований в 1834 році, працює в галузі технічних інноваційних розробок в машинобудуванні, виробництві устаткування і виготовленні покриттів. Sulzer поставляє устаткування для нафтогазового сектора, виробництва електроенергії та целюлози, працює в галузі аерокосмічних розробок і автомобілебудування. Компанія працює більш ніж в 40 країнах.


Нагадаємо, що 6 квітня США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучін пояснив введення нових санкцій тим, що російські олігархи і еліта отримують вигоду від діяльності влади РФ, які ведуть підривну і деструктивну політику по всьому світу, в тому числі продовжують окупувати Крим і провокують насильство на сході України.

Нові санкції США вже обрушили російський фондовий ринок і привели до падіння курсу рубля.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав нові санкції США щодо РФ " кричущим нехтуванням всього і вся".

Відзначимо, що по даними Bloomberg на 10 квітня, втрати російських бізнесменів через падіння вартості акцій їх компаній після введення проти них санкцій з боку США перевищили $16 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X