Російський олігарх втратив півмільярда доларів від угоди з Ярославським

10 серпня 2017, 15:31
Російська група Evraz заявила про значні втрати при продажі українського рудника Євраз-Суха Балка структурі DCH Group бізнесмена Олександра Ярославського, які склали $556 млн, а з урахуванням курсових втрат при обміні валюти - $586 млн

Відповідна інформація міститься у піврічному звіті групи, передає агентство Інтерфакс-Україна .

"Група визнала збиток у розмірі $556 млн від продажу дочірньої компанії, в тому числі $586 млн кумулятивних обмінних втрат", - констатується в документі.

Відео дня

При цьому уточнюється, що рудник було продано 1 червня 2017 року за $108 млн, з яких $25 млн оплачені покупцем при підписанні документів, решта буде виплачена траншами до кінця року.

Нагадаємо, що у травні Evraz Group SA підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія Євраз Суха Балка) компанії Berklemond Investments Ltd (входить до складу DCH Group).

До недавнього часу у Evraz в Україні було три актива: Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського (Дніпро), Євраз Южкокс і Євраз - Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.).

Ціна продажу Євраз-Суха Балка склала $110 млн без урахування боргу, сума буде виплачена кількома траншами: $25 млн Євраз отримає після підписання угоди про продаж, залишок - до 31 грудня 2017 року.

У 2007 році група Євраз придбала Суху Балку у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.


Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР і Україні. Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.


Крім того, повідомлялося, що Evraz розглядає можливість продажу компанії Євраз Южкокс в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X