Російський Лукойл продав найбільший нафтохімічний завод в Україні за $25 млн

7 лютого 2017, 11:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Російська нафтова компанія Лукойл продала свій актив в Україні - нафтохімічний завод Карпатнафтохім в Калуші Івано-Франківської області

Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет схвалив угоду, згідно з якою більше 25% Карпатнафтохіму перейде у власність лондонській Techinservice Limited, більше 50% підприємства через кіпрську Xedrian Holding ltd купив громадянин України, ім'я якого не розкривається.

Відео дня

Як пише liga.net, один з нових власників підприємства Ігор Щуцький повідомив, що загальна сума операції з продажу Карпатнафтохіму склала $25 млн. Запуск заводу заплановано на квітень-травень цього року.

Після публікації дозволу угоди, ЗМІ, посилаючись на низку непрямих доказів, новими власниками заводу називали бізнесменів Ігоря Коломойського, Костянтина Жеваго і депутата від Народного фронту Андрія Іванчука.

Згідно з британським реєстром, бенефіціаром лондонської Techinservice Limited є підприємець Ігор Щуцький, власник ТОВ Виробнича група Техінсервіс.

Щуцький підтвердив liga.net, що купив у Лукойлу до 50% Карпатнафтохіму. Ім'я другого покупця він не назвав.

"Це мій добрий знайомий, український бізнесмен і менеджер, - розповів він. - Сума угоди склала $25 млн на двох покупців. У нас будуть майже рівні частки (у Карпатнафтохімі. - ред.)".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X