Російський Лукойл передумав продавати свої АЗС

14 квітня 2017, 10:18
Найбільший у Росії приватний нафтовиробник Лукойл (Lukoil) відмовився від ідеї продати частину автозаправок в Росії

Про це розповів у ході зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним глава Лукойлу Вагіт Алекперов, передає Reuters.

"Була ідея про продаж, правління (Лукойлу) з цим не погодилося. Ми зараз оптимізуємо мережу", - сказав Алекперов.

Відео дня

Він також сказав, що нафтопереробний і роздрібний сегмент в Росії знаходиться у кризовій ситуації, перебуваючи під тиском податків.

Минулого тижня заступник голови Лукойлу Володимир Некрасов говорив, що Лукойл восени може прийняти рішення з приводу можливого продажу третини АЗС в РФ і Ухтинського НПЗ. У Лукойла в Росії велика мережа АЗС, яка налічує близько 2,5 тис. автозаправок.

Нагадаємо, що наприкінці лютого російська нафтова компанія Лукойл завершила операцію з продажу 100%-вої частки володіння в LUKOIL Chemical B. V. (Нідерланди), якій належить нафтохімічний завод Карпатнафтохім, розташований на території Івано-Франківської області України.

Раніше Антимонопольний комітет схвалив угоду, згідно з якою більше 25% Карпатнафтохіму перейде у власність лондонській Techinservice Limited, більше 50% підприємства через кіпрську Xedrian Holding ltd купив громадянин України, ім'я якого не розкривалося.

Також повідомлялося, що одним з покупців підприємства є Ігор Щуцький, власник Techinservice Limited.

Пізніше стало відомо, що Антимонопольний комітет надав діючому директору підприємства Лукойл-Нафтохім (Калуш, Івано-Франківська область) Илхаму Мамедову купити понад 50% компанії Lukoil Chеmical B. V (Нідерланди), що володіє в Україні нафтохімічним підприємством Карпатнафтохім.

Показати ще новини
Радіо НВ
X