Російський холдинг спростував покупку кримських активів українського виробника курятини

27 лютого 2017, 13:11
Агропромисловий холдинг Міраторг, один з найбільших виробників м'яса в РФ, спростовує інформацію про придбання кримських підприємств найбільшого в Україні виробника курятини агрохолдингу Миронівський хлібопродукт

Про це повідомив керівник прес-служби Міраторга Дмитро Сергєєв, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, інформація про купівлю холдингом кримських активів компанії МХП "не відповідає дійсності".

Відео дня

Раніше повідомлялося, що компанія Юрія Косюка - найбільшого в Україні виробника курятини - Миронівський хлібопродукт продала свої кримські активи російській групі Міраторг.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що дочірня компанія МХП Raftan Holding Limited (Кіпр) продала всі свої частки у всіх кримських дочірніх підприємствах: птахофабриці Дружба Народів Нова, Кримської фруктової компанії і м'ясокомбінаті Дружба Народів.


Міраторг - великий російський агропромисловий холдинг, один з лідерів на м'ясному ринку РФ. Компанія займається виробництвом яловичини та свинини, напівфабрикатів, заморожених овочів та готових страв, птахівництвом, рослинництвом і виробництвом кормів.

Засновники і власники Мираторга - російські бізнесмени, брати Віктор і Олександр Лінники.

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт – найбільший в Україні виробник курятини. Частка виробництва продукції птахівництва на ринку 60%. Крім цього виробляє соняшникову олію, зерно і продукти м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлена брендами Наша Ряба, Легко, Бащинський та ін.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X