Російський Газпром припинив поручительство за борги компанії Фірташа

30 листопада 2017, 16:00
Російський монополіст Газпром припинив дію поруки перед Газпромбанком за Ostchem Holding українського бізнесмена Дмитра Фірташа на 3,4 млрд рублів

Про це йдеться у звіті компанії по МСФО, передає ТАСС.

Згідно зі звітом, у грудні 2014 року Газпром видав поручництво Газпромбанку щодо боргів Ostchem Holding під забезпечення кредиту, залученого з метою забезпечення поточної операційної діяльності.

Відео дня

Станом на 30 вересня 2017 року і на 31 грудня 2016 року сума поруки становила 0 млн рублів і 3,4 млрд рублів.

Відзначається, що за виданим дорученням у повній сумі був нарахований резерв. Таким, чином станом на 30 вересня 2017 року договір поруки припинений.

Нагадаємо, Газпромбанк вимагає від Ostchem до 30 грудня 2014 року погасити кредит на $842,5 млн. У разі невиплати боргу банк погрожував вилучити закладені під кредит 5,6 млрд куб. м газу у підземних газосховищах України.

У січні 2015 року Фірташ домовився про відстрочку повернення росіянам боргу.


Ostchem - холдингова компанія, що входить у фінансово-промислову групу компаній Group DF Дмитра Фірташа. В Україні Ostchem об'єднує 4 заводу хімічної промисловості: концерн Стирол, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, черкаський Азот і Рівнеазот. Дистрибуцію мінеральних добрив забезпечує компанія Украгро НПК, а транспортування - порт Ніка-Тера.

Показати ще новини
Радіо NV
X