Російський Evraz повністю зупинив роботу шахт на українському руднику

11 травня 2017, 17:28
Адміністрація рудника ПАТ Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) прийняла рішення повністю припинити роботу шахт, щоб не наражати на небезпеку працівників підприємства

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому в прес-службі нагадали, що близько 300 гірників шахт Ювілейна та ім. Фрунзе відмовилися піднятися на поверхню, вимагаючи підвищення заробітної плати.

Відео дня

"Страйк загрожує працездатності підприємства, є ризик травмування людей. Тому прийняли рішення призупинити всі види робіт, крім необхідних", - пояснили в адміністрації підприємства, інформацію якої цитує прес-служба.

При цьому в прес-службі підприємства підкреслили, що адміністрація виконує всі зобов'язання за колективним договором, а рівень заробітної плати є одним з найвищих у галузі.

Вчора адміністрація рудника зустрілася з протестувальниками, керівники підприємства пообіцяли переглянути рівень заробітної плати.

На даний момент переговори тривають, констатували в прес-службі.

Нагадаємо, що в Кривому Розі страйкують шахтарі трьох підприємств - Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг і рудника ПАТ Євраз-Суха Балка, вимагаючи підвищення зарплати.

Зокрема, адміністрація Євраз Суха Балка пообіцяла протестуючим з 1 травня підвищити зарплати на 12%, проте гірники погоджуються на не менш 20% і подальше поетапне підвищення на 30% до серпня. Вони продовжують перебувати на глибині 1 тис. 343 м.

Рудник Євраз Суха Балка - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу підприємства входять шахти Ювілейна та ім. Фрунзе. Входить до групи Evraz (РФ).


Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР та Україні. Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X