Російський Evraz погодився підняти зарплати українським шахтарям через страйки

17 травня 2017, 14:13
Шахтарі рудника ПАТ Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) після обговорення пропозиції адміністрації підприємства про підвищення заробітної плати з 1 червня поточного року готові відновити роботу

Як повідомили агентству Інтерфакс-Україна в ТОВ Євраз-Україна в середу, 17 травня на шахті ім.Фрунзе ПАТ Євраз Суха Балка пройшло чергове зібрання шахтарів.

"Працівники обговорили пропозицію адміністрації підвищити заробітну плату з 1 червня на 20%. Більшість працівників проголосували за те, щоб прийняти пропозицію керівництва і відновити роботу. Також шахтарі висловили недовіру профспілковим лідерам підприємства за незадовільну роботу", - констатується в офіційній інформації компанії.

Відео дня

При цьому підкреслюється, що керівництво рудника готове виконати всі зобов'язання щодо підвищення заробітної плати після підписання відповідних документів.

Нагадаємо, у Кривому Розі минулого тижня страйкували шахтарі трьох підприємств - Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг і рудника ПАТ Євраз-Суха Балка, вимагаючи підвищення зарплати.

Зокрема, адміністрація Євраз Суха Балка пообіцяла протестуючих з 1 травня підвищити зарплати на 12%, проте гірники погоджуються на не менш 20% і подальше поетапне підвищення на 30% до серпня. Вони продовжують перебувати на глибині 1,343 тис. м.

11 травня адміністрація рудника ПАТ Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) прийняла рішення повністю припинити роботу шахт, щоб не наражати на небезпеку працівників підприємства.

Рудник Євраз Суха Балка " - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу підприємства входять шахти " Ювілейна і їм. Фрунзе. Входить до групи Evraz (РФ).


Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР та Україні. Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Показати ще новини
Радіо NV
X