Російський Evraz домовився з українськими шахтарями

12 травня 2017, 13:28
Шахтарі рудника ПАТ Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) припинили страйк і піднялися на поверхню

Про це повідомили агентству Інтерфакс-Україна у ТОВ Євраз-Україна.

"Всі працівники копальні 12 травня піднялися на поверхню", - констатували в прес-службі підприємства.

Відео дня

При цьому в прес-службі нагадали, що більше двох діб працівники двох шахт залишалися на своїх робочих місцях, вимагаючи підвищення заробітної плати.

"11 травня на копальні були припинені всі види робіт в цілях безпеки протестувальників. Сьогодні на підприємстві оголошено повний простій. У перебігу дня керівники копальні перебували в шахтах. По завершенню переговорів робітники погодилися піднятися на поверхню і в 1:00 виїхали з шахт. Переговори з профспілками і протестуючими тривають", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, що в Кривому Розі страйкують шахтарі трьох підприємств - Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг і рудника ПАТ Євраз-Суха Балка, вимагаючи підвищення зарплати.

Зокрема, адміністрація Євраз Суха Балка пообіцяла протестуючим з 1 травня підвищити зарплати на 12%, проте гірники погоджуються на не менш 20% і подальше поетапне підвищення на 30% до серпня. Вони продовжують перебувати на глибині 1,343 тис. м.

11 травня адміністрація рудника ПАТ Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) прийняла рішення повністю припинити роботу шахт, щоб не наражати на небезпеку працівників підприємства.

Рудник Євраз Суха Балка - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу підприємства входять шахти Ювілейна і ім. Фрунзе. Входить до групи Evraz (РФ).


Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР та Україні. Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X