Російський держбанк спростував плани продажу української "дочки" Ярославському

14 грудня 2017, 18:39
173
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ВЕБу "нічого не відомо" про те, що Ярославський збирається викупити у них Промінвестбанк

Фото: fttc.com.ua

Російський державний Внєшекономбанк (ВЕБ) нічого не знає про те, що український бізнесмен Олександр Ярославський зібрався купити їх українську "дочку" - київський Промінвестбанк (ПІБ)

Про це заявив голова ВЕБу Сергій Горьков, передає російський Интефакс.

Він підтвердив, що справді, Ярославський вів переговори на початку - в середині цього року, проте до фінальної угоди з ним справа не дійшла.

"Ніякого згоди на те, що він представить на узгодження документи в НБУ, ми не давали... Нам про це нічого не відомо, угоди немає", - заявив Горьков і запропонував поцікавитися у самого Ярославського, "чому він вважає, що купує Промінвестбанк".

Як відомо, про свої плани купити Промінвестбанк Олександр Ярославський повідомив ще в травні. Свої наміри Ярославський пояснював тим, що банк потрібен йому в зв'язку з купівлею ряду промислових активів.

8 грудня Національний банк України отримав "від громадянина України" пакет документів для набуття істотної участі в Промінвестбанку в розмірі 99,7% його статутного капіталу.

При цьому НБУ не уточнив ім'я цієї людини. У той же час деякі ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що потенційний покупець - це бізнесмен Олександр Ярославський.

Крім того, раніше потенційними інвесторами Промінвестбанку також називалися засновник MosCityGroup Павло Фукс і депутат Верховної Ради України Максим Микитась.


Промінвестбанк заснований в 1992 році і контролюється російським Внєшекономбанком (ВЕБ).

У березні РНБО ввів санкції проти банків з російським держкапіталом.

Згідно з даними Нацбанку України, в першому кварталі 2017 активи ПІБа скоротилися на 22,9% - до 25,61 млрд грн, в результаті чого він опустився з 11-го на 13-е місце на ринку за цим показником серед 90 банків України.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися