Російські компанії заплатять США $6 мільйонів за відмивання грошей

13 травня 2017, 16:15
Група компаній, яка належить Росії, погодилася виплатити уряду США компенсацію в розмірі $6 мільйонів у зв’язку з ймовірним відмиванням коштів та податковим шахрайством

Про це оголосили за кілька днів до передачі відповідної справи в суд, пише Радіо Свобода.

Федеральні прокурори в Нью-Йорку 12 травня оголосили про угоду з російським бізнесменом Денисом Кацивом, власником Prevezon Holdings.

Відео дня

За угодою про врегулювання спору, жодна з компаній Prevezon Holdings не визнала провину.

Прокурори намагалися відібрати у Prevezon більше $20 млн на нерухоме майно та банківські рахунки, заявивши, що ці кошти були відмиті з використанням схеми податкового шахрайства в розмірі $230 млн, ймовірно, з пособництвом корумпованих податкових органів Росії.

15 травня очікувалося перше слухання по справі Prevezon.

У матеріалах федерального суду США говориться, що російська схема податкового шахрайства була розкрита покійним Сергієм Магнітським, російським адвокатом і аудитором, який був заарештований і звинувачений в корупції з боку російської влади після того, як опублікував відомості про те, що державні чиновники брали участь у податковому шахрайстві, що призвело до розкрадання $230 млн.

Смерть Магнітського в російській в'язниці у 2009 році призвела до прийняття у 2012 році в США так званого "закону Магнітського".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X