Російська взуттєва мережа Centro йде з України - ЗМІ

11 серпня 2016, 14:57
Найбільша російська мережа взуття Centro покидає український ринок

Про це повідомляє Ліга.net, посилаючись на чотири джерела: колишнього співробітника компанії, директора київського торгового центру і двох керівників мереж-конкурентів.

Відео дня

"Всі свої магазини вони повинні були закрити до 1 серпня, але цей період затягнувся",– повідомив колишній співробітник мережі, що побажав залишитися неназваним.

За його словами, мережа ще не розплатилася з усіма своїми партнерами. Згідно з даними Держреєстру судових справ, Господарський суд Києва зобов'язав компанію Трейдшуз (управляє Centro, ЦентроОбувь) повернути близько 1,5 млн грн боргу компанії Аве-Плаза (управляє однойменним харківським ТЦ).

Видання зазначає, що з української сторінки Centro пропали адреси магазинів, а зв'язатися можна тільки через російський номер телефону.

Проблеми українського офісу можуть бути пов'язані з труднощами, які є у російського бізнесу мережі. Там магазини працюють під брендами Centro, ЦентроОбувь. Згідно з даними Комерсанта, борги компанії досягають 30 млрд рублів ($440 млн), а засновник бізнесу Сергій Ломакін покинув територію Росії.

В Росії за ініціативою Газпромбанку порушили справу проти керівництва мережі магазинів ЦентроОбувь. У банку вважають, що частина кредитів була виведена з компанії з санкції її керівництва. Борг мережі перед Газпромбанком становить близько 9 млрд руб ($130 млн).

Нагадаємо, компанія MTI прийняла рішення закрити мережа взуттєвих магазинів Plato.

Показати ще новини
Радіо NV
X