Російська компанія програла арбітраж Антонову в справі майже на $3 млн

20 жовтня 2016, 15:18
Одинадцятий арбітражний апеляційний суд (Самара) залишив без задоволення скаргу компанії Авіакор - авіаційний завод (входить в холдинг Російські машини) на рішення нижчого суду про стягнення на користь українського держпідприємства Антонов винагороди (роялті) у розмірі $2,9 млн за використання товарного знака при виробництві і реалізації літаків

Про це йдеться у відповідному рішенні суду, передає Інтерфакс-Україна.

"Залишити без зміни рішення суду першої інстанції – ред.), а апеляційну скаргу - без задоволення", - йдеться в документі.

Відео дня

При цьому, прес-секретар Російських машин Катерина Панкова повідомила, що Авіакор як і раніше вважає рішення про виплату роялті на користь українського ДП Антонов неправомірним і продовжить відстоювати свою позицію. Найближчим часом компанія має намір оскаржити прийняті судові акти в касаційному порядку.

Нагадаємо, що в апеляційній скарзі, поданій в серпні, Авіакор вимагав скасувати рішення Арбітражного суду Самарської області про виплату $2,9 млн роялті на користь Антонова. Крім цього, Авіакор вимагав повністю задовольнити зустрічний позов до Антонову про виплату понад 170 млн рублів (близько $2,7 млн – НВ Бізнес) для покриття збитків, що виникли в ході реалізації проекту по випуску та продажу Ан-140 в Росії.

У травні повідомлялося, що Мінпромторг Росії готовий до переговорів з українським підприємством Антонов про покупку ліцензії на виробництво літака Ан-140 на території Росії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X