Росія зберегла рух одного потяга через Україну

11 грудня 2017, 13:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На сьогодні транзитом через територію України все ще курсує один російський потяг, а сполученням Україна-Росія курсують вісім поїздів формування Укрзалізниці

Так, потяг №66/65 Кишинів-Москва є єдиним російським потягом(формування компанії ФПК), що курсує через Україну.

Про це свідчать дані Укрзалізниці, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

При цьому курсування прямих поїздів з Росії в Україну формуванням російських залізниць відсутнє. Разом з тим у сполученні Україна-РФ курсує вісім поїздів формування Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Російська залізниця з 11 грудня повністю перевела пасажирські потяги далекого прямування за новою залізничною лінією Журавка-Міллерово в обхід України.

"З введенням в дію нового графіка руху поїздів на 2017-2018 рік по ділянці Журавка-Міллерово почали курсувати понад 120 пасажирських і до 30 вантажних поїздів щодоби", - йдеться в повідомленні РЖД.


Магістраль Журавка-Міллерово довжиною 137 км стала частиною швидкісного залізничного ходу, що з'єднує Центральну Росію з півднем РФ. На лінії побудовано сім нових станцій - Зайцівка, Сергіївка, Сохрановка, Кутейникове, Виноградівка (Воронежская обл.), Колодязі та Боченкова (Ростовська обл.).


Росія почала будівництво залізниці Журавка-Міллерово в обхід території України у 2016 році.

7 вересня 2017 року Росія почала робочу експлуатацію залізниці, яка побудована в Ростовській та Воронезькій областях в обхід території України, а у вересні Росія організувала регулярний рух вантажних поїздів на лінії Журавка-Міллерово.

15 листопада в Росії заявили про початок руху пасажирських поїздів в обхід України на ділянці залізниці Журавка-Міллерово.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X