Росія заплатила $1 млн за уникнення санкцій проти Північного потоку-2 - ЗМІ

7 листопада 2017, 14:32
Компанія Nord Stream-2 AG заплатила лобістам $930 тис. за допомогу у протидії американським санкціям

Про це йдеться у статті УП.

У матеріалі повідомляється, що Північний потік - 2 заплатив $1 млн за спробу перешкодити санкціям США чотирьом лобістським американським компаніям, зокрема Roberty Global, Сapitol Counsel, Hawksbill Group і SMW Partners, фірмі колишнього конгресмена Джона Свіні.

Відео дня

Автори матеріалу також стверджують, що компанії зобов'язалася протистояти "потенційним фінансових санкцій" на початку липня 2017 року - за кілька тижнів до презентації законопроектів у Сенаті.

Крім того, у матеріалі йдеться, що американські санкції щодо трубопроводу сформульовані одним абстрактним пропозицією: "Продовжувати протистояти трубопроводу Північний потік-2, з огляду на його шкідливий вплив на енергетичну безпеку Європейського Союзу, розвиток ринку газу у Центральній і Східній Європі та енергетичні реформи в Україні ".

Раніше повідомлялося, що санкції США поставили під загрозу фінансування Північного потоку-2.

Нагадаємо, напередодні США послабили санкційні ризики щодо газопроводів в обхід України.


Північний потік - 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. Км, а загальна потужність з уже існуючим Північним потоком - 55 млрд куб. м. газу.

Північний потік 2 проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X