Росія заборонила в'їзд на свою територію з/д цистерн 10-ти українських перевізників - документ

7 листопада 2016, 13:19
Компанія Російська залізниця розіслала телеграму №00068 А146, в якій повідомляється, що з 3 листопада вводиться заборона на перевезення вантажів по території Російської Федерації у вагонах 10 українських залізничних перевізників

Про це повідомляє Нафторинок.

Заборона видана на підставі урядової телеграми Федерального агентства залізничного транспорту від 2 листопада 2016 року №АКУ -34/244.

Зазначається, що заборона стосується в тому числі Укрспецтрансгаза, який управляє парком з 1680 цистерн, і здійснює перевезення зрідженого газу з ДПС Газпром Газэнергосеть.

Відео дня

"Заборонити прийом до перевезення всіх вантажів, всіх відправок в тому числі за МСГП, у вагонах власності ПАТ Укрспецтрансгаз, ТОВ Укррос-Транс, ТОВ Євразія Транс Сервіс, ПАТ Дніпровський КПК, ПП Лизинговя компанія ВЛ, ДП Трансгарат - Україна, ТОВ Риф-Транс ЛТД, ДП Укрспецвагон, ТОВ ТД Західний, ПАТ Стрийський ВРЗ, зі всіх станцій Російської Федерації транзитом через територію Російської Федерації в інші держави, на адресу всіх вантажоодержувачів з моменту отримання і до відміни, крім порожніх вагонів зазначених власників, таких в напрямку України", - йдеться в телеграмі.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2016 року Україна продовжила дію санкцій проти російських компаній. Відповідне рішення було закріплено постановою Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 16 вересня 2016 року та указом президента України №467/2016 від 17 жовтня 2016 року.

Під санкції потрапило 11 російських залізничних перевізників, включаючи СГ-транс, у вагонах якого імпортується російський зріджений газ в Україну. Санкції набули чинності 31 жовтня.

Пізніше Укрзалізниця призупинила дію конвенції до 31 жовтня.

Показати ще новини
Радіо NV
X