Росія заблокувала український транзит у Центральну Азію

12 квітня 2016, 16:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Північний сусід продовжує свої агресивні дії по відношенню до українських кондитерів

Тепер блокада транзиту поширена на Таджикистан, Казахстан, Туркменістан, Киргизстан, Монголію і Північно-Західний Китай. Про це Бізнес НВ повідомив президент галузевої асоціації Укркондпром Олександр Балдинюк.

Відео дня

Раніше Бізнес НВ повідомляло про блокування транзиту українських кондитерських виробів в Азербайджан і Грузію, а пізніше у Вірменію.

За словами Балдынюка, офіційною відповіддю Росії став лист Росспоживнагляду, згідно з яким Федеральна митна служба РФ закрила транзит для українських кондитерських виробів. Причиною там назвали заборону на ввезення цієї продукції на територію Російської Федерації.

"Ясна річ, що ніякої санітарної загрози кондитерські вироби для самої Росії не несуть. Вони запломбовані. Це просто елемент війни", – сказав Балдинюк.

Також він уточнив, що якщо раніше через блокаду транзиту в Азербайджан, Грузію та Вірменію Україна втрачала близько $100 млн у рік, то зараз шкода збільшується до більш ніж $200 млн.

Нагадаємо, Росспоживнагляд заявляв, що не вводив нових або додаткових обмежень на ввезення українських кондитерських виробів на територію Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X