Росія заблокувала 30 вагонів з України

8 липня 2016, 19:08
Оперативний штаб з реагування повідомив про затримку 30 українських вагонів при перетині кордону з Росією, які слідували до Казахстану та Киргизію

Штаб Міністерства економічного розвитку та торгівлі України створений з метою оперативного реагування на проблеми внаслідок останніх торгівельних обмежень зі сторони РФ. Варто зазначити, що повідомлення актуальне станом на 16:00 8 липня.

Відео дня

Крім того, в п’ятницю спостерігається затримка руху українських вантажівок при перетині білорусько-російського кордону в пункті Редьки - Красноє.

Після обіду тут зафіксована черга з 20 українських авто та близько 50-ти з інших країн. Протягом цієї доби вже п’ятьом автомобілям з українськими номерами відмовлено в оформленні російськими прикордонниками.

Нагадаємо, з 3 липня Росія ввела додаткові обмеження на транзит українських товарів, які направляються до Казахстану, Киргизії та ряду інших краін.

5 липня на кордоні з РФ застрягли 43 українських фури та 22 вагони.

В той же час Торгова палата Казахстану Атамекен запропонувала альтернативний шлях для транзиту товарів з України, так званий Шовковий шлях.

Показати ще новини
Радіо NV
X