Росія запровадила обмеження на поставки в Україну на великому паливному прикордонному переході

27 листопада 2017, 14:32
24 листопада Російські залізниці (РЖД) обмежили на 50% пропуск всіх вантажів через прикордонний перехід Суземка-Зернове (Сумська область), який є одним з основних каналів імпорту автогазу в Україну

Про це йдеться в копії відповідної телеграми РЖД, передає enkorr.

Згідно з документом, обмеження пов'язане "з незабезпеченням Укрзалізницею прийому поїздів, наднормативною наявністю вантажів і відставленими від руху поїздами".

Відео дня

За даними видання, за 10 місяців 2017 років через Суземка-Зернове в Україну було поставлено 217,5 тис. т скрапленого газу, що становить майже половину всього обсягу імпорту газу з Росії (472,9 тис. т).

За останні 3 місяці постачання скрапленого газу через цей перехід становило 14-16 тис. т на місяць, що дорівнює 35-45% від місячного обсягу імпорту газу з Росії.

Крім того, через Суземка-Зернове в Україну надходить більш ніж половина прямогонного бензину для потреб нафтохімічного підприємства Карпатнафтохім. Зокрема, через цей перехід у червні-жовтні в Україну надійшло 139,2 тис. т цієї сировини, що становить 65% його імпорту Карпатнафтохімом.

Показати ще новини
Радіо NV
X