Росія вперше втратила лідерство із залізничного пасажиропотоку з України

26 жовтня 2018, 09:07

Українці вперше стали більше їздити потягами до країн Європейського Союзу, а не до Росії.

Про це заявив заступник директора департаменту пасажирських перевезень у дальньому сполученні Укрзалізниці Олександр Красноштан в інтерв'ю ЕП.

"Лідерство перебрав ЄС. Серед найбільш популярних напрямів - Перемишль, Кошице, Варшава, Рига. Відень дуже добре продається. У 2017 році ми змінили акцент. До 2017 року Росія була лідером, зараз - ЄС", - сказав він.

Відео дня

Втім, Красноштан зазначив, що, незважаючи на це, з Росією зберігається "стабільний пасажиропотік".

Він також уточнив, що питання припинення залізничного сполучення з РФ перебуває поза компетенцією Укрзалізниці.

"Якщо відповідні державні органи приймуть рішення припинити сполучення, Укрзалізниця його терміново виконає", - заявив Красноштан.

Він додав, що для компанії це рентабельні перевезення.

"Дійсно, якщо ми втратимо цей напрямок, ми втратимо певну частку свого доходу від пасажирських перевезень. Але якщо буде рішення, ми повинні його виконати", - резюмував Красноштан.


Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X