Росія виводить на Лондонську біржу свою марку нафти

3 листопада 2016, 17:34
Російська експортна марка нафти Urals буде презентована 7 листопада в Лондоні як маркерного сорту

Як пише газета Известия, про це заявив перший віце-президент Санкт-Петербурзької міжнародної товарно-сировинної біржі (СПбМТСБ) Михайло Темниченко.

"Російська нафтова галузь буде представлена в контексті ролі країни на світовому енергетичному ринку. Також пройде презентація запуску поставного ф'ючерсного контракту на російську експортну нафту Urals на СПбМТСБ для учасників міжнародного ринку фізичної і "паперової" нафти", - сказав він.

Відео дня

Відзначається, що в рамках презентації в Лондоні планується обговорення умов поставок за ф'ючерсними контрактами на російську експортну нафту. Передбачається, що постачання будуть здійснюватися на умовах Free on Board (FOB) через Приморськ. При механізмі FOB продавець поставляє товар у порт і веде навантаження на судно покупця, після чого витрати і ризики лягають на плечі приймаючої сторони.

При цьому запуск ф'ючерсних контрактів на іншу російську експортну нафту — ESPO, яка йде по трубопроводу Східний Сибір – Тихий океан, поки не планується. В даний час біржа акцентується тільки на запуск контракту на Urals FOB Приморськ, питання запуску контракту на ESPO розглядається в перспективі, зауважив Темниченко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X