Росія припинила поставки дизельного палива в Україну по трубопроводу

10 березня 2017, 14:24
Поставки російського дизпалива трубопроводом в Україну припинені, бо Федеральна служба з технічного та експортного контролю (ФСТЕК) не здійснює оформлення необхідних документів, повідомили Інтерфаксу джерела в галузі

У прес-службі Міненерго Росії заявили, що "у Російській Федерації відсутні міжурядові угоди щодо поставок нафтопродуктів в Угорщину і в Україну, поставки дизельного палива в зазначених напрямках здійснюються господарюючими суб'єктами виходячи з економічної доцільності, відповідно говорити про припинення поставок Російською Федерацією некоректно".

Відео дня

У той же час у відомстві додали, що за даними Транснафти, поставки були припинені 8 лютого 2017 року в зв'язку з переукладанням контрактів на експорт нафтопродуктів.

За інформацією прес-служби Міненерго, нафтопродукти, призначені для поставки в напрямку України, нині перерозподіляються по інших напрямках, зокрема, в Приморськ і Новоросійськ.

Радник президента Транснафти, прес-секретар Ігор Дьомін повідомив агентству, що компанія здійснює транспортування нафтопродуктів згідно з заявками власників ресурсу, після оформлення відповідних документів на експорт.

"У лютому місяці цього року були заявки від нафтових компаній з експорту дизельного палива в напрямку України. У поточному місяці оформлених експортних партій ще не було", - уточнив він.

У прес-службі Роснафти, яка здійснює поставки в зазначеному напрямку, повідомили, що нафтопродукти поставляються в Україну і в Угорщину відповідно до домовленостей з партнером компанії".

Показати ще новини
Радіо НВ
X