Росія пригрозила Україні відповіддю на можливе скасування потягів між країнами

15 серпня 2018, 13:01

Міністерство транспорту Росії розробило заходи у відповідь на можливе припинення Україною залізничного та автобусного сполучення з РФ.

Про це заявив глава відомства Євген Дітріх, передає ТАСС.

"Набір заходів, які на цей випадок могли бути вжиті, нами опрацьовано. Якщо такі рішення будуть ухвалені, ми знайдемо можливість ці заходи реалізувати", - заявив він.

Відео дня

Про які заходи йдеться, не повідомляється. При цьому Дітріх висловив надію, що ухвалювати обмежувальні заходи не доведеться, оскільки вони "насамперед спричинять неможливість громадян РФ і України користуватися послугами транспорту".

"Нічого, крім незручностей і дискомфорту, це не спричинить", - зазначив глава Мінтрансу.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв про наміри припинити залізничне сполучення зі столицею Росії - містом Москва.

Пізніше Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в межах її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, включаючи припинення пасажирського сполучення із РФ.

Зазначимо, що компания Укрзалізниця отримала 177,5 млн грн прибутку від пасажирських перевезень Україна-Росія за січень-червень 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X