Росія пояснила причини блокади поставок автогазу в Україну

5 квітня 2017, 09:40
На станції Валуйки (Белгородська область, Росія) затримали понад 100 вагонів з автогазом, що їдуть з переробних виробництв компанії Роснефть в Україну

Про це свідчить копія телеграма РЖД, що є в розпорядженні OilNews.

Стало відомо, що 87 вагонів затримані 31 березня і 1 квітня. Цистерни слідували зі станцій Новокуйбишевський, Тюльпан, Бузулук, Приютово, Каргала, Тобольськ, і Додача. У свою чергу вантажі були адресовані на станції Основа і Лозова в Харківській області.

Відео дня

"Затримано 87 вагонів з небезпечним вантажем, газ скраплений, через відсутність висновку і дозволу ФСТЕК Росії. Відповідно до пункту 1 статті 163 Митного кодексу Митного союзу, прохання терміново надати Валуйский ТП документи і відомості, необхідні для реєстрації повідомлення про вибуття з митної території Митного союзу", - йдеться в телеграмі начальника станції Валуйки Хромова.

За його словами, ця ситуація впливає на зниження надійності термінів доставки і призводить до фінансових ризиків, ускладнює експлуатаційну роботу станції.

Джерело OilNews в «Глуск Україна» підтвердив наявність проблем з постачанням нових партій імпортного газу, але виключив їх вплив на плани реалізації компанії в найближчій перспективі.

Раніше повідомлялося, що російські митні органи відмовляються оформляти партії скрапленого газу для постачання в Україну, посилаючись на обмеження, введені Федеральною службою з технічного та експортного контролю РФ (ФСТЕК).

Показати ще новини
Радіо НВ
X