Росія офіційно підтвердила постачання електроенергії "ЛНР"

25 квітня 2017, 15:05
Уряд Російської Федерації вирішив забезпечити окуповані території Луганської області електроенергією у зв'язку з тим, що Київ припинив електропостачання терористичної "ЛНР"

Про це повідомив повноважний представник РФ в контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Борис Гризлов, передає Інтерфакс-Україна.

"Відповідно з діями влади України урядом РФ прийнято рішення про забезпечення електропостачання з боку Російської Федерації в рамках гуманітарної підтримки", - сказав Гризлов.

Відео дня

За словами повпреда, ситуація з відключенням електроенергії в Луганську "стоїть у ряду інших дій, які фактично віддаляють окремі райони Донбасу від України".

Він також повідомив, що обмеження споживачів на території "ЛНР" в даний час немає.

Нагадаємо, що раніше так званий "повноважний представник ЛНР" Владислав Дейнего заявив, що електроенергія подається в "ЛНР" із сусідньої "ДНР", а також з Росії.

25 квітня Національна енергетична компанія Укренерго припинила подачу електроенергії на територію ОРЛО.

Пізніше стало відомо, що Україна вивчає питання припинення перетоків електроенергії на неконтрольовану територію Донецької області слідом за припиненням перетікань на неконтрольовану частину Луганської області.

Показати ще новини
Радіо НВ
X