Росія намагається відновити авіаперевезення з Україною

26 жовтня 2015, 18:37
Російська влада заявила, що під час переговорів з Україною про авіаперевезення прагне відновити статус-кво

Про це заявив міністр транспорту РФ Максим Соколов, передає BBC Україна.

"Ми націлені на відновлення статус-кво. Ми в будь-якому випадку будемо виходити з інтересів наших пасажирів і економічних інтересів авіакомпаній", - пояснив він.

Відео дня

За словами російського міністра, в п'ятницю, 23 жовтня, у Брюсселі вже пройшли переговори про польоти між Україною та Росією, однак домовитися про відновлення авіасполучення РФ не вдалося.


Як повідомлялося, президент Петро Порошенко указом від 16 вересня ввів у дію рішення РНБО від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", під які підпала низка російських авіакомпаній, у тому числі найбільша – "Аерофлот". Рішення про заборону польотів в Україну цих російських авіакомпаній Кабмін прийняв 25 вересня.

Державіаслужба виконала всі необхідні процедури зі сповіщення російських авіакомпаній щодо санкції, які вводяться проти них з боку України, - всім авіакомпаніям, які підпали під санкції, надіслані відповідні листи з повідомленням. 29 вересня стало відомо, що федеральне агентство повітряного транспорту (Росавіація) повідомило авіакомпанії України про введення заборони на використання повітряного простору РФ з 25 жовтня.

Вже 12 жовтня стало відомо, що Державіаслужба України, у зв'язку з ненаданням відповіді від Росавіації з поясненням причин обмеження польотів українських авіакомпаній прийняла рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною і РФ з 25 жовтня 2015 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X