Roshen пояснив свої претензії до Ашану через торт

9 лютого 2018, 14:08

Кондитерська корпорація Roshen заявила, що не має претензій до компанії Ашан Україна щодо виробництва Київського торта, однак просить суд заборонити останньому продавати торт виробництва компанії Белларія.

Про це повідомили в прес-службі корпорації.

"Корпорація Рошен заявляє, що не має претензій до Ашан Україна Гіпермаркет із виробництва продукції під назвою Київський торт, оскільки, як нам відомо, останній такого виробництва не здійснює", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Рошен звертає увагу, що в судовій справі корпорація має претензії виключно до продукції, яку виробляє компанія Белларія і вважає, що нанесення знака Київський торт на упаковку відповідних кондитерських виробів цією компанією є незаконним.

Як пояснили в Рошен, корпорація просила суд заборонити Ашан продавати Київський торт саме виробництва компанії Белларія.

На початку лютого повідомлялося, що Рошен звернувся до Господарського суду Києва з позовом про порушення гіпермаркетом Ашан Україна, а також виробником Белларія права інтелектуальної власності під час випуску продукції під торговою маркою Київський торт.

Зазначимо, що це не перша ситуація, коли Рошен судиться з іншими компаніями через продукцію.

Так, 6 грудня 2017 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Рошен оформлення для торта Казковий ключик.

Пізніше Господарський суд Києва заборонив Київхлібу виробляти торти в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку торта Золотий ключик.


Корпорація Roshen входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. До її складу входять Кременчуцька, дві Вінницькі, Київська кондфабрики та Вінницький молочний завод. Маріупольська кондфабрика перебуває на стадії ліквідації. Також Roshen належать Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики Roshen (РФ) була зупинена з 1 квітня 2017 року.

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенка в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Показати ще новини
Радіо NV
X