Roshen вирішив судитися з росіянами через Ванільне небо

20 серпня 2015, 15:58
Підконтрольна президентові України Петру Порошенку корпорація Roshen у російському Суді з інтелектуальних прав (СІП) вимагає припинити правову охорону в РФ бренду Ванільне небо (Vanilla Sky)

Ця торгова марка зареєстрована Новосибірським холодокомбінатом, йдеться в заяві на сайті суду.

Кондитерська корпорація зажадала зняти реєстрацію бренду для таких товарів, як кава, чай, цукор, рис, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, морозиво.

Відео дня

Roshen заявила, що російський комбінат не використовує належний йому бренд впродовж трьох або більше років. Відповідно до законодавства РФ позивач повинен довести в суді зацікавленість у його використанні.

У Новосибірську під цією торговою маркою вироблявся пломбір у відерцях, який випускає Поляріс-експорт (виробник морозива), зареєстрований за тією ж адресою, що і Новосибірський холодокомбінат.

Roshen - один з найбільших в світі виробників кондитерських продуктів, що випускає 450 тисяч тонн товарів на рік. Порошенко, будучи ще кандидатом в президенти, обіцяв продати свій основний актив.

У квітні 2015-го російські фіскали заарештували майно липецької фабрики Порошенко.

Це спровокувало Порошенка зробити заяву, що продаж Липецької кондитерської фабрики ускладнений тим, що російські власті наклали арешт на майно.

Показати ще новини
Радіо NV
X