Кабмін призначив новим бізнесом-омбудсменом колишнього посла Канади в Україні. Приступить після Нового року

9 грудня 2021, 17:42

Кабмін затвердив канадського дипломата Романа Ващука на посаду бізнес-омбудсмена в Україні. На своїй посаді він замінить Марчина Свєнчіцького.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення наглядової ради Ради бізнес-омбудсмена про призначення на посаду уповноваженого у справах бізнесу Романа Ващука. Про це йдеться у повідомленні Ради.

Відео дня

На цій посаді Ващук замінить Марчина Свєнчіцького, який став бізнес-омбудсменом у жовтні 2019 року. Новий уповноважений обійме свою посаду з 1 січня наступного року.

За час своєї роботи на посаді омбудсмена Свєнчицький підписав три нові меморандуми про співпрацю з державними органами. Під його керівництвом Рада бізнес-омбудсмена розглянула понад 4000 бізнес-скарг.

Всього з травня 2015 року Рада бізнес-омбудсмена розглянула 10 300 скарг підприємств на неправомірні дії державних органів та допомогла бізнесу повернути понад 20 млрд грн.

Роман Ващук – канадський дипломат, посол Канади в Україні з 2014 до 2019 року. У 2011-2014 роках він був послом у Сербії, Республіці Північна Македонія та Чорногорії, сприяючи створенню там нової бізнес-асоціації. З 1994 по 1998 рік – радник Посольства Канади у Києві.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X