Вікно до Європи. Український сервіс доставки їжі запустився в Нідерландах

15 квітня 2021, 15:47

Український сервіс доставки їжі Rocket почав роботу в столиці Нідерландів — Амстердамі. Це другий запуск для компанії за межами України.

Український сервіс доставки їжі і продуктів Rocket (Раніше Raketa) почав роботу в Нідерландах. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ця країна стала другим після Кіпру закордонним ринком для Rocket. Всього в цьому році Rocket планує запуститися в десяти європейських країнах.

Відео дня

«Кіпр був стартовим майданчиком перед виходом в нові європейські країни. Зараз ми відточили технічні нюанси і багатомовність додатків, а також підготували команди для масштабної міжнародної експансії», - заявив CMO Rocket Олег Любарець.

Також він додав, що в Амстердамі компанія відкрила офіс, який буде займатися новими ринками.

В Україні сервіс доставки їжі Rocket працює в 28 містах, серед яких 18 обласних центрів.

Нагадаємо, що про плани Rocket вийти на міжнародний ринок стало відомо в листопаді минулого року. У березні цього року сервіс почав роботу в столиці Кіпру - Нікосії.

За даними дослідження Emerging Consumer Survey 2021, більше 90% жителів країн, що розвиваються планують в найближчий рік збільшувати покупки продуктів харчування в інтернеті , не дивлячись на повернення до нормального способу життя після пандемії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X