Досягне 1,5 млрд виторгу у 2021 році. Як розвивається харківська IT-індустрія на прикладі компанії SoftServe

2 жовтня 2021, 21:17
Новини компаній
SoftServe

SoftServe

Сферу інформаційних технологій (IT) складно назвати новою для України. Проте в нашій країні як і раніше існують проблеми з добором персоналу і залученням молодих фахівців. Директор центру розробок харківської команди SoftServe Геннадій Букшевалов розповів в інтерв'ю, як його компанія реалізує проєкти з профорієнтації для дітей, чому в українське IT варто залучати дівчат і що потрібно знати про Харків усім, хто зацікавлений у цій індустрії.

Геннадій Букшевалов,

Директор центру розробок харківської команди SoftServe

Сьогодні часто можна почути думку про те, що IT-сфера вже перенасичена і увійти в неї фахівцеві-початківцю майже неможливо. Але насправді українське IT перебуває лише на шляху становлення, і зараз йому як ніколи потрібен потужний приплив молодих фахівців, готових заявити про себе на весь світ.

Відео дня

Такої думки дотримуються менеджери великих IT-компаній в Україні, які всіма способами залучають перспективну молодь в «індустрію майбутнього».

Традиційно великим науковим і виробничим центром — зокрема і в IT-cфері — залишається Харків. Як один з головних студентських хабів пострадянського простору, сьогодні Харків — це перспективне місто для всіх програмістів і розробників, яке вже наступає на п’яти Києву.

В інтерв'ю з директором центру розробок харківського офісу SoftServe Геннадієм Букшеваловим ми дізналися, як розвивається місцева IT-індустрія, яких фахівців не вистачає місту і в чому його ключові переваги для всіх українців.

一 Чим є харківський IT-ринок зараз і яке місце на ньому займає SoftServe?

一 Вкотре харківський IT-ринок утримує друге місце в Україні за кількістю фахівців після Києва. Це підтверджують і дані свіжого Kharkiv IT Research — масштабного дослідження харківського IT-ринку від компанії KPMG на замовлення Kharkiv IT Cluster.

Якщо у 2019-му на нашому ринку налічувалося близько 35 тис. фахівців, — сьогодні, попри пандемію COVID-19, ми маємо близько 45 тис. співробітників сфери IT. Загалом, регіон зростає і розвивається, повторюючи тенденції всього світу й України.

Безпосередньо SoftServe почала розвиток у Харкові у 2013 році, і вже зараз ми підбираємося до кількості в 1200 фахівців, перебуваючи в топ-5 найбільших IT-компаній Харкова. Глобально в SoftServe більше ніж 10 тис. фахівців по всьому світу, а ми представляємо одну з наймолодших локацій компанії в Україні.

Зростання, яке ми продемонстрували цьогоріч, мабуть, буде рекордним для нашої компанії і знаковим для індустрії взагалі.

一 Яка частка розробки IT-послуг в країні припадає на Харків?

一 За прогнозами, до кінця поточного року харківська IT-індустрія генеруватиме близько $1,5 млрд виторгу. З огляду на те, що переважна більшість компаній в Україні працює за сервісною моделлю, простежується прямий зв’язок кількості співробітників індустрії з виторгом.

Знаючи, що ми є першими за кількістю залучених цього року фахівців — ми впевнені, що займаємо значну частину в Україні за обсягами виторгу в IT.

Оскільки ми непублічна компанія, прямі дані про виторг у Харкові поки не публікуються. Але, з огляду на кількість співробітників і те, що ми належимо до найбільших компаній міста, — нашу частку ринку тут досить легко визначити.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

一 Про які останні знакові проєкти ви можете розповісти?

一 Передусім наша компанія створює сервіси, розробляє технологічні рішення, надає послуги інженерного консалтингу для бізнесу та оперує в абсолютно різних галузях.

Наприклад, є застосунок у сфері туристичного бізнесу, яким, я впевнений, користуєтеся й ви і який активно росте і розвивається в нашій компанії. Наш внесок у розвиток цього бізнесу, особливо в період пандемії, є підставою для гордості.

Ми також оперуємо в інших сферах, зокрема oil&gas, emergency business, healthcare, ритейл, велика частка проєктів стосується e-learning тощо. Багато брендів, які працюють з нами, переважно відомі за межами українського ринку і є компаніями зі світовим ім'ям.

一 Як ведеться кадрова політика в регіоні і які можливості надають компанії своїм співробітникам?

一 Ситуація зі співробітниками зараз напружена, оскільки є робота, але немає людей, які могли б робити цю роботу. Попит на персонал постійно зростає, і така ситуація характерна для індустрії загалом.

Всі компанії хочуть знайти готового фахівця з досвідом. Ми намагаємося сконцентруватися на підготовці кадрів і підтримці фахівців, які тільки починають кар'єру. У цьому напрямі є більше свободи, і у нашої компанії є сильна IT-академія. Ми також тісно співпрацюємо з шістьма провідними харківськими вишами.

SoftServe веде спільні програми з вишами, запускає для студентів паралельні курси з розробки й інших напрямів, які цікаві для індустрії.

З огляду на тренд з віддаленою роботою, компанія також розширює свою географію і залучає людей з усіх регіонів України. Тільки за минулий квартал ми найняли більше ніж 300 фахівців з нових локацій. Наприклад, харківський офіс курує пошук нових працівників з Полтави, Сум, Чернігова та Маріуполя. Це, можна сказати, зона нашої відповідальності, куди ми приходимо зі своїм досвідом і програмами для роботи з інженерами різного ступеня підготовки.

Наприклад, незабаром ми поїдемо до Маріуполя в межах проєкту ROAD SHOW. Його мета — познайомитися з різними містами України, їхніми спеціалістами і почати розвиток своєї кадрової бази там. Це дуже гостре питання, оскільки в харківському офісі SoftServe вакансії відкриваються швидше, ніж ми встигаємо їх заповнити.

До того ж наша компанія проводить проєкти з профорієнтації для дітей з метою популяризації самої професії і IT-індустрії взагалі. Як показують результати наших досліджень у Харкові, багато батьків як і раніше вибирають для своїх дітей професії бухгалтерів, юристів і з різних причин не дивляться в бік IT.

Основне наше завдання — збільшити кількість студентів технічної спеціалізації в Харкові. Місто історично є студентським і входить до топ-10 навчальних центрів Європи, але потрібно продовжувати посилювати експертизу і залучати фахівців. IT — це дійсно цікава сфера, яка дозволяє реалізувати багато своїх можливостей, починаючи від подорожей по всьому світу і закінчуючи високооплачуваною роботою в міжнародній компанії.

Безпосередньо в планах SoftServe — залишитися серед лідерів і поборотися за перші місця. Для цього є всі передумови, і дії, які ми зробили раніше, вже принесли свій результат.


一 Скільки людей у середньому потрапляє до штату після навчання?

一 Ми практикуємо курси на платній і безоплатній основі для майбутніх фахівців з абсолютно різним рівнем базових знань.

Зараз у нас вакансій для початківців співробітників більше, ніж буде випускників IT-академії. Наша мета — зробити так, щоб всі 100% учнів потрапили в компанію. Це вдається зробити не завжди, оскільки деякі учні відсіваються на етапі навчання.

У нас є цільовий показник — 70% випускників, які повинні залишитися у нас, почати роботу на проєктах і рости як інженери. Знову ж таки, зараз попит перевищує пропозицію, тому ми будемо піднімати цю планку і готові взяти абсолютно всіх.

Ми також підтримали харківську ініціативу django girls, яка заохочує дівчат вивчати мову програмування Python. Найчастіше в нашій країні IT-індустрія цікавить хлопців, але у нашій компанії немає жодних гендерних забобонів, і ми вважаємо, що серед дівчат прихований великий потенціал, який лежить у площині профорієнтації та упередженого ставлення до професії.

Тому всіх, хто має можливість і бажання, запрошуємо до нас на навчання і роботу.

一 Наскільки Харків привабливий для IT-фахівців?

一 Харків має багато плюсів як місто для роботи і життя, а наше активне IT-ком'юніті надає багато можливостей у сенсі розвитку і професійного росту.

Дослідження показують, що половина представників IT-індустрії Харкова — це люди, які не були корінними харків'янами, а приїхали вчитися і залишилися тут.

Інфраструктура міста також змінилася в кращий бік за останні роки. Мабуть, станом на сьогодні Харків може похвалитися найкращими в Україні парками, активним культурним життям, івентами для дітей, молоді тощо.

У нас, наприклад, є великий інфраструктурний проєкт щодо велодоріжок і доступ до оренди електросамокатів, що нагадує про досвід європейських міст. Окрема тема — будівництво нового житла, яке можна орендувати і придбати на будь-який гаманець.

Якщо порівнювати з Києвом, у нас немає такого транспортного колапсу, і загалом місто добре пов’язане з усім світом завдяки великому міжнародному аеропорту.

一 Як SoftServe бере участь у житті міста?

一 Про нас знають, ми учасники багатьох ініціатив.

На злобу дня, ми продовжуємо активну участь у боротьбі з наслідками пандемії COVID-19. Ми передали харківській клініці апарати ШВЛ, зробили в обласній клінічній лікарні «Кімнату позитиву» для дітей, передавали маски, засоби індивідуального захисту.

Одну з івент-зон у нашому офісі ми віддали центру вакцинації, який з початку літа робить щеплення всім охочим.

Крім того, беремо участь і в екологічних ініціативах, як-от щорічне висаджування дерев і прибирання сміття, організовуємо благодійні, волонтерські проєкти спільно з НГО, розробляємо технічні рішення для соціальної сфери про боно тощо.

一 Що змінилося в роботі з початком пандемії СOVID-19?

一 Якість нашої роботи після переходу на віддалений режим не постраждала — ми бачимо це і за бізнес-показниками, і за оцінками й відгуками.

Зміни торкнулися переважно організації трудового процесу. У компанії було вжито заходів з боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. У період початку пандемії ми наполегливо рекомендували своїм співробітникам не відвідувати офіси.

Зараз у нас є кілька рівнів повернення в офіси. На нинішньому етапі ми дозволяємо перебувати в офісі тільки 25% від загальної кількості співробітників. До останнього моменту у нас були закриті переговорні кімнати. На кухні ми також перейшли на одноразовий посуд і впровадили додаткові засоби дезінфекції.

На мій погляд, це дало позитивний результат. Зараз ми активно вакцинуємо співробітників, які виявляють бажання. Станом на сьогодні більш як 70% наших фахівців вже щеплені.

一 Який ваш прогноз на розвиток IT-сектора в місті в найближчому майбутньому?

一 Найближчий прогноз у мене виключно оптимістичний. Я впевнений, що IT-індустрія тільки розвиватиметься і попит на нові цифрові сервіси в різних індустріях зростатиме.

За прогнозом, у найближчі кілька років кількість IT-фахівців у Харкові має збільшитися майже на 40%.

Безпосередньо в планах SoftServe — залишитися серед лідерів і поборотися за перші місця. Для цього є всі передумови, і дії, які ми зробили раніше, вже принесли свій результат.

Сьогодні наш основний ринок — це Північна Америка, але ми також плануємо розширити свою присутність в Європі й Азії, розвиваючись як глобальна міжнародна компанія.

Основна перспектива для компанії — істотне розширення нашої географії, а також боротьба за лідерство з гравцями вищої ІТ-ліги.

Показати ще новини
Радіо NV
X