Акумулятори, патрулі, фізичні пости. Як під час блекауту працюватиме охоронний бізнес — інтерв'ю із засновником холдингу Шериф

7 грудня 2022, 08:17
Ексклюзив NV
Дмитро Стрижов, засновник Охоронного холдингу Шериф (Фото:надано Д.Стрижовим)

Дмитро Стрижов, засновник Охоронного холдингу Шериф (Фото:надано Д.Стрижовим)

Автор: Артем Ільїн

Робота систем охоронної сигналізації критично залежить від наявності електроенергії, зв’язку та Інтернету. Як можна захистити будинок чи офіс без світла, НВ Бізнес дізнався у Дмитра Стрижова, засновника Охоронного холдингу Шериф.

Тисячі квартир, будинків, офісів та підприємств в Україні підключено до пультових систем охоронної сигналізації. Однак вони критично залежать від наявності на об'єкті, що охороняється, електроенергії і доступності каналів зв’язку, щоб своєчасно передати сигнал тривоги. Не буде електрики та інтернету — патруль вчасно не дізнається про загрозу, що виникла.

Відео дня

Енергетики та топ-політики все частіше заявляють про загрозу тривалих блекаутів — понад 5−7 днів. Як скоротити до мінімуму ризик відключення систем сигналізації та захистити своє майно, підвищити рівень компенсації потенційних збитків і до чого тут досвід роботи української компанії в Іспанії — в інтерв'ю Дмитра Стрижова, члена наглядової ради та засновника Охоронного холдингу Шериф.

— Як довго в автономному режимі під час тривалих блекаутів може працювати сигналізація, встановлена охоронними компаніями?

— Будь-яка сигналізація повинна мати джерело живлення — акумулятор. Інакше вона перестає працювати і передавати сигнал тривоги. Нові акумулятори в залежності від типу охоронної сигналізації та кількості охоронних датчиків тримають заряд від 8 до 24 годин. Але після 2−3 років експлуатації ємність акумулятора падає. І в деяких випадках він може тримати не більше ніж півгодини.

— Як збільшити термін автономної роботи сигналізації?

— Перша порада. Якщо акумулятор працює 2−3 роки, просто його поміняйте. У такому разі буде гарантовано зв’язок від 8 до 24 годин.

Показати ще новини
Радіо NV
X