Підготувалися до змін. У Facebook показали, як може виглядати робоче місце майбутнього

25 травня 2020, 11:08

Всі технологічні напрямки, представлені в концепті робочого місця майбутнього від Facebook розробляють в самій компанії.

У компанії Facebook поділилися концепцією того, як могла б виглядати в майбутньому робота з дому. Про це Facebook написав у своєму блозі.

Новий тип робочого місця в компанії пропонують створити за допомогою AR- і VR-інструментів, поєднуючи їх зі звичними пристроями на зразок клавіатури і мишки.

Відео дня

У демонстраційному ролику працівник в VR-шоломі виводить дані на віртуальні дисплеї за допомогою клавіатури, і управляє цими екранами за допомогою жестів. Як уточнює The Verge, для того, щоб співробітник міг одночасно бачити кімнату і працювати у віртуальному просторі, компанія встановила камери на VR-гарнітуру Oculus Rift або Quest.

У компанії уточнюють, що спілкуватися між собою співробітники зможуть за допомогою аватарів, які здатні досить точно передавати емоції людини.

Технологічні напрямки, необхідні для створення такого робочого місця розвивають в самій компанії: Oculus для бізнесу, ІІ-інструмент для створення аватарів Codec Avatars, Workplace, Portal і інші.

Нагадаємо, що гендиректор Facebook Марк Цукерберг прогнозує, що в найближчі 5-10 років половина співробітників компанії буде працювати віддалено.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X