«Робочий день в офісі з дев’яти до п’яти мертвий». Salesforce дозволила співробітникам працювати віддалено і після пандемії

11 лютого 2021, 10:28

Після пандемії коронавірусу співробітники американської компанії Salesforce працюватимуть в офісах 1−3 дні в тиждень.

Про це Брент Хайдер, директор по персоналу, написав в блозі на сайті компанії.

Він зазначив, що 2020 рік приніс «швидкі і чудові перетворення, які назавжди змінили нас». Хайдер додав, що робочий простір більше не обмежується столом в офісі.

Відео дня

«Робочий день з дев'яти до п'яти мертвий», - підкреслив він.

У Salesforce розповіли, що після пандемії більшість співробітників компанії по всьому світу продовжать «працювати гнучко».

«Це означає, що вони будуть перебувати в офісі 1-3 дні в тиждень для командної роботи, зустрічей з клієнтами та презентацій», - написав Хайдер в блозі.

Співробітники, які живуть далеко від офісу або виконують роботу, яка не потребує присутності в ньому, зможуть працювати віддалено на постійній основі.

Лише невелика кількість співробітників будуть працювати з офісу 4-5 днів в тиждень, якщо їх посади це передбачають.

Також компанія планує змінити дизайн своїх офісів, щоб вони більше підходили для гібридного стилю роботи.

«Пройшли часи, коли офіс був морем робочих столів. Ми будемо створювати більше місць для спільної роботи і спілкування, щоб сприяти людській взаємодії, яку неможливо відтворити віддалено», - заявив Хайдер.

salesforce.com
Фото: salesforce.com

Як раніше писав НВ Бізнес, глава Barclays Джеймс Сталі і керівник JP Morgan Asset&Wealth Management Мері Ердос заявили на віртуальному форумі «Порядок денний Давосу», що робота з дому втрачає ефективність і незабаром співробітники почнуть повертатися в офіси.

Показати ще новини
Радіо NV
X