Рівень інфляції у Венесуелі за рік перевищив 4000%

8 лютого 2018, 12:05

Інфляція у Венесуелі в річному вираженні становить 4068%.

Про це заявив голова комісії з фінансів та економічного розвитку парламенту Рафаель Гусман, передає unidadvenezuela.org.

Індекс гіперінфляції у січні 2018 року, за його словами, становив 84,2%, що перевищує показники будь-якої іншої країни.

Відео дня

Гусман вважає, що причиною такого зростання стали невдалі та неефективні заходи, які здійснювалися режимом президента Ніколаса Мадуро і через які країна потрапила у глибоку економічну кризу за всю історію. Прогнози на цей рік також є неоптимістичними.

Голова переконаний, що тільки зміна системи, що склалася, дозволить відкрити потік інвестицій до Венесуели, щоб полегшити міжнародні грошові перекази, які відправляють венесуельці своїм сім'ям.

Член постійної комісії з фінансів та економічного розвитку Національної асамблеї парламенту Венесуели Андрес Елой Камехо підтвердив, що прогнози щодо інфляції на лютий і березень "дуже тривожні", незважаючи на те, що "у першому кварталі кожного року завжди фіксується менший рівень інфляції".

Нагадаємо, що 16 листопада Міжнародна асоціація свопів і деривативів (ISDA) визнала дефолт уряду Венесуели за державним боргом і облігаціями, випущеними нафтовою держкомпанією PDVSA.

У листопаді інфляція у Венесуелі досягла 4100%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X