Потрібен папірець від «товариша майора». Жоден рітейлер у РФ не отримав дозвіл на легальний продаж iPhone 14

20 вересня, 11:51
Нове покоління базових iPhone 14 та 14 Plus (Фото:Apple)

Нове покоління базових iPhone 14 та 14 Plus (Фото:Apple)

Російські рітейлери поки що не отримали дозволу на легальний продаж iPhone 14.

Російська асоціація торгових компаній та товаровиробників електропобутової та комп'ютерної техніки заявила, що телефони iPhone 14 не можуть перебувати у легальному обігу на російському ринку без особливих дозволів.

Відео дня

Про це пише російський РБК.

Це ж стосується й інших нових телефонів. Як розповіли в Асоціації, ритейлери можуть продавати телефони, якщо у них є сертифікати, декларації та спеціальна нотифікація щодо характеристик шифрувальних ( криптографічних) засобів та товарів Євразійського економічного союзу ( ЄАЕС) або укладання Центру ліцензування, сертифікації та захисту державної таємниці ФСБ.

Представник російської асоціації заявив, що йому невідомо, що хтось у Росії чи ЄАЕС отримав усі необхідні документи на продаж iPhone 14.

Також видання зазначило, що у Єдиному реєстрі нотифікацій ЄАЕС інформації про видачу цього документа на нові моделі iPhone немає.

Як пише видання, попередні замовлення на iPhone 14 в РФ приймали мережі МТС та М.Відео. До продажу нової моделі айфонів готувалися у Білайні, Wildberries, Яндекс.Маркеті та Ozon.

Рітейлер М.Відео-Ельдорадо заявив, що планує отримати нотифікацію на iPhone 14 та інші пристрої.

Раніше повідомлялося, що великий російський рітейлер ввіз айфони та ігрові консолі через паралельний імпорт.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X