Ринок нерухомості України отримав новий технологічний сервіс від OLX

14 грудня 2015, 17:10
2166
Спецпроект
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
OLX представив  нову унікальну послугу для професійних користувачів розділу «Нерухомість» – онлайн-сервіс AtlaStock

Це CRM-система, яка стане доступна клієнтам OLX абсолютно безкоштовно. З допомогою сервісу ріелтори і представники агентств зможуть ефективно управляти об'єктами нерухомості і всіма етапами продажу і оренди. AtlaStock вже успішно працює у кількох європейських країнах і тепер впроваджується експертами OLX в Україні.

Компанія OLX представить новинку на конференції «Лідери індустрії нерухомості: міжнародний досвід та перспективи розвитку» за участю експертів ринку з декількох країн світу, а також лідерів української індустрії нерухомості.


01_01


«Наше рішення допоможе агентствам надавати кращий сервіс своїм клієнтам, а також підвищити власну ефективність, адже вся потрібна інформація — від списку об'єктів до графіків переглядів і договорів — тепер знаходиться в одному місці на відстані лише кількох кліків. Послуга для клієнтів OLX абсолютно безкоштовна. Також її безперечна перевага в тому, що це онлайн-система, тобто доступ до неї буде відкритий незалежно від того, знаходиться спеціаліст за своїм робочим комп'ютером чи ні», — розповідає Ігор Сироватко, керівник проекту «Нерухомість» OLX в Україні.

  


Игорь СыроваткоІгор Сироватко


AtlaStock — це «офіс в кишені» для агентств нерухомості. В цьому сервісі зібрана вся інформація, яка може знадобитися співробітникам фірми в процесі роботи. Тут можна створювати оголошення про об'єкти і автоматично публікувати їх на OLX, стежити за популярністю своїх оголошень, реагувати на відгуки і контролювати статус угоди на будь-якому етапі. Всі функції доступні не тільки з комп'ютера, але і з мобільних пристроїв.

У розпорядженні користувачів AtlaStock — повна база об'єктів, які можна редагувати і фільтрувати за важливістю, контактам власників і цінам на об'єкти. При отриманні заявки від потенційного клієнта агентство легко домовляється про перегляд об'єкта і відправляє на зустріч свого ріелтора. Стежити за графіком переглядів допомагає вбудований календар.


02_0103


 

AtlaStock вже успішно працює в низці європейських країн і тепер впроваджується експертами OLX в Україні. Цей інструмент — не окремий продукт, а важливий елемент в екосистемі OLX.

«AtlaStock працює у зв'язці з OLX, — коментує Мануель Брага, керівник продуктового напряму проектів із нерухомості Naspers Classifieds в Європейському регіоні. — Після реєстрації сервіс підтягує всі наявні оголошення в систему, і подальша взаємодія з платформою відбувається через AtlaStock: тут ви створюєте оголошення і публікуєте їх на OLX, тут же спілкуєтеся з клієнтами, які відгукнулися на пропозицію, плануєте зустрічі та перегляди своїх об'єктів. Це набагато простіше, ніж стежити за кожним окремим оголошенням».

 


Мануэль БрагаМануель Брага


«Наші клієнти вже оцінили переваги роботи з сервісом OLX, адже це – найбільший майданчик оголошень про нерухомість в Україні. Наше завдання – зробити роботу професійних користувачів максимально продуктивною. Активності щодо поліпшення і масштабного просування ресурсу відчутні для наших партнерів, адже вони отримують більше дзвінків, звернень і, відповідно, угод з допомогою OLX. AltaStock – ще один інструмент для підвищення ефективності роботи наших клієнтів. Крім того, запровадження такого сервісу — це крок до створення більш цивілізованого ринку нерухомості в Україні», — зазначив Сергій Гапоченко, директор OLX.

  


Сергей ГапоченкоСергій Гапоченко


Більш докладний опис AtlaStock – тут http://olx.ua/landingatlastock/.

Довідка

OLX (раніше Slando) — сервіс оголошень №1 в Україні. Українська база майданчики налічує понад 10 млн. оголошень і щомісяця поповнюється більш, ніж на 3 млн. нових пропозицій. У середньому нове оголошення публікується кожну секунду. Ресурс входить в топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців за даними компанії Gemius (Fusion панель, вересень 2015). Кожен четвертий інтернет-користувач з України відвідує сервіс мінімум один раз в місяць.

OLX — одна з лідерів серед онлайн-майданчиків оголошень світу, представлена в більш ніж 40 країнах. OLX належить глобальна медійна і діджитал-компанія Naspers.

OLX пропонує швидкий і безкоштовний спосіб купувати, продавати або обмінюватися товарами і послугами в конкретних країнах шляхом публікації оголошень. Кожен місяць мільйони людей у всьому світі продають і купують з допомогою OLX різноманітні товари, включно з предметами побуту, меблями, товари тривалого вжитку, музичними інструментами, автомобілями та мотоциклами, електронікою і мобільними пристроями, нерухомістю і послугами. Назва OLX походить від фрази exchange online («обмін онлайн»), що повністю відображає суть сучасних безкоштовних дощок оголошень.

Офіси OLX працюють в Нью-Йорку, Цюріху, Варшаві, Києві, Будапешті, Софії, Лісабоні, Бангкоку, Буенос-Айресі, Кейптауні, Делі, Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу та інших містах світу. З 2010 року OLX є частиною групи Naspers.

Naspers – провідна міжнародна група медіа-платформ і майданчиків електронної комерції. За останні 20 років група перетворилася з бізнесу друкованих медіа в одній країні на широкопрофільну медіа і діджитал групу, що оперує на багатьох ринках. Операційна діяльність групи включає майданчики електронної комерції, послуги платного телебачення та друковані медіа. Більшість бізнесів Naspers є лідерами своїх галузей. Найбільш успішні офіси групи працюють на ринках Центральної і Східної Європи, Латинської Америки, Африки, а також в Індії та Китаї.

 

Вибір редакції

Країни

Сьогодні, 11:03

article_img
Сурогатне материнство. Чому британці їдуть по дитину за кордон, в тому числі в Україну
Інновації

Сьогодні, 12:10

article_img
Зоряні війни. США розмістять у космосі дрони з лазерами та супутники-перехоплювачі
Економіка

Сьогодні, 10:23

article_img
Головні новобудови країни: НВ визначило топ-10 інфраструктурних проектів України

Головне

Країни

Сьогодні, 18:33

article_img
"Її угода мертва": Екс-прем'єр Великобританії закликав Мей шукати компроміс щодо Brexit
Футбол

Сьогодні, 22:29

article_img
Манчестер Юнайтед здобув сьому перемогу поспіль, Челсі програв Арсеналу. Результати чемпіонату Англії - відео
Події

Сьогодні, 14:57

article_img
У Львові помер 98-річний лідер бандерівського крила ОУН