Ринок інтернет-торгівлі в минулому році зріс майже на третину – Перша шпальта

20 лютого 2016, 10:57
Зростання інтернет торгівлі в 2015 році склав 30% досягнувши 25 млрд грн. В 2016 році, ринок інтернет-торгівлі зросте ще більше досягнувши 35-40 млрд грн, йдеться в сюжеті програми Перша шпальта, чиїм партнером є Новий час

У програмі зазначається, що сьогодні рівень проникнення інтернету в Україні становить 42%, доступ до швидкого Інтернет має 28 млн людей.

Одна з причин, по якій користувачі воліють купувати товари через Інтернет – вони там, як правило, набагато дешевше, ніж у магазині, відзначає директор з маркетингу порталу Bigl.ua Марія Попко.

Відео дня

«Практика показує, що найбільш цікавими з точки зору грошей є проекти на стику повсякденного життя людей, тобто що вони роблять кожен день: їздять на роботу, купують в магазині та інтернет-технологій», -- каже Михайло Якушев, віце-президент ICANN.

Як розповів в інтерв'ю програмі творець сервісу таксі Uklon Віталій Дятленко головний секрет успіху будь-якого проекту в Інтернет, необхідно створити продукт вирішальний самі прикладні проблеми великої кількості людей. «У першу чергу, це було питання зручності. Ми якось сиділи ввечері і вирішили, що маючи можливість і уми, які зібралися за столом, ми можемо зробити сервіс, який дозволить нам не обдзвонювати 10 компаній таксі в п'ятницю ввечері, а натиснути одну кнопку і просто чекати, коли хтось з водіїв нас забере. У нас було бажання і завзяття. Ми спробували і у нас вийшло», -- сказав Дятленко.

Також у програмі дивіться спеціальний репортаж присвячений дерегуляції бізнесу, де проблему коментує радник губернатора Одеської області Саша Боровик. Дискусію про те, чому держава наважився піти на поступки одержувачам валютних іпотечних кредитів між виконавчим директором Незалежної асоціації банків України Оленою Коробковій і шеф-редактором порталу «Фінансовий клуб» Русланом Чорним.

А також розбір польотів від спеціального кореспондента програми Майкла Щура.

Програма Перша шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новий Час.Показати ще новини
Радіо НВ
X