Ринок вживаних автомобілів в Україні зріс майже у 2 рази

5 жовтня 2018, 15:06

Українці у вересні купили 10,2 тис. імпортованих машин, що були в експлуатації.

Про це повідомили у прес-службі асоціації Укравтопром.

Частка автомобілів з пробігом на первинному ринку досягла 60%, а їх кількість в порівнянні з торішнім вереснем збільшилася в 1,9 рази.

Відео дня

Найпопулярнішою маркою серед ввезених вживаних залишається Volkswagen. Минулого місяця українці поставили на облік 1,5 тис. старих "народних автомобілів".

Друге місце впевнено займає Renault з показником 1,4 тис.. старих автомобілів. Третій результат у Skoda - 1 тис. автомобілів з пробігом. Ford залишився на четвертому місці, машини з пробігом цієї марки вибрали 690 українців. Замикає п'ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 579 машин на місяць.

В цілому, в минулому місяці на облік було поставлено 17 тис. легкових автомобілів, що на 29% більше, ніж роком раніше.

Загалом з початку року українські номери отримали 72 тис. легкових авто, що були в експлуатації в інших країнах, що на 87% перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Найпопулярнішим автомобілем з пробігом на первинному ринку як за підсумками місяця, так і за період з початку року став Renault Megane. У вересні цю модель вибрали 976 осіб, а за дев'ять місяців - 7,4 тис. осіб.

Нагадаємо, що у серпні 2018 року українці придбали 10,3 тис. імпортованих автомобілів, що були в експлуатації, що майже вдвічі більше, ніж в серпні минулого року. Такий показник є новим рекордом для національного ринку.

Показати ще новини
Радіо NV
X