Прем'єр очікує від Нафтогазу зниження цін на річний продукт

27 квітня 2021, 16:36

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль очікує від Нафтогазу і інших гравців зниження цін на річний продукт цього літа. Нафтогаз пропонує ціну на газ в річному тарифі на рівні 7,96 грн / куб.м з ПДВ.

В уряді очікують, що державна компанія НАК Нафтогаз України та інші компанії знизять ціни на річний продукт цього літа. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль написав в Facebook.

Відео дня

«Адже вони зацікавлені збільшувати або захищати свою частку на ринку і боротися за споживача. Саме конкуренція повинна підштовхнути газопостачальників знизити тарифи », - написав Шмигаль.

Прем'єр підкреслив, що встановлені правила дозволяють постачальникам газу знижувати ціни в межах річного продукту. За словами Шмигаль, влітку, коли ціна на газ на європейських хабах традиційно почне знижуватися, у українських компаній з'явиться більше можливостей для зниження ціни.

Нагадаємо, що 5 березня НКРЕКП виступила за введення річного тарифу на газ для населення з 1 травня цього року. У цьому тарифі постачальникам заборонено протягом року підвищувати ціну на газ. Державна компанія НАК Нафтогаз України пропонує за річним тарифного плану газ за ціною 7,96 грн / куб.м з ПДВ, без вартості розподілу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X