Швидка заміна. Регіональна газова компанія призначила нового гендиректора

20 лютого, 10:47
РГК призначила нового гендиректора — Олексія Тютюнника (Фото:РГК)

РГК призначила нового гендиректора — Олексія Тютюнника (Фото:РГК)

Регіональна газова компанія, яку пов’язують із Дмитром Фірташем, призначила нового гендиректора.

На посаду генерального директора Регіональної газової компанії Дмитра Фірташа призначено колишнього операційного директора компанії Олексія Тютюнника.

Про це йдеться у повідомленні РГК.

Відео дня

Наголошується, що Тютюнник має 15-річний досвід роботи в енергетичній галузі. З початку війни він очолив програму відновлення газопостачання на деокупованих територіях та забезпечення працездатності газорозподільної системи у регіонах, де відбуваються активні бойові дії.

На посаді операційного директора Олексій Тютюнник відповідав за впровадження європейських технологій у газорозподільні мережі та підвищення їхньої ефективності.

У компанії додали, що за час роботи зміг налагодити партнерські зв'язки з провідними європейськими та світовими виробниками газового обладнання та реалізував проекти будівництва заводів із виробництва критично важливого обладнання та приладів обліку газу – RGC Production та RGC Metering.

Раніше повідомлялося, що Регіональна газова компанія, яку пов'язують із Дмитром Фірташем, звільнила генерального директора.

Власниками РДК є дві офшорні компанії. Формально у РГК немає бенефіціарного власника, але її пов'язують із одним із найбагатших українських бізнесменів Дмитром Фірташем.

РГК — технологічна компанія, що спеціалізується на операційних, виробничих, інжинірингових та R&D рішеннях для газорозподілу. Під брендом РМК працює 20 операторів газорозподільних мереж ( Раніше - облгази).

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X