РФ визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим

28 липня 2017, 20:51
Поставлені в Крим турбіни, які Технопромекспорт купив у Siemens, пройшли модернізацію і специфіковані за характеристиками під проект, повідомляють Ведомости

Про це 28 липня повідомив представник Технопромекспорт. При цьому було використано російське ноу-хау, закуплено додаткове обладнання, зазначив він. За його словами, компанія зазнала витрат на транспортування, установку обладнання та сертифікацію.

Відео дня

Нагадаємо, минулого тижня в Siemens повідомили, що вироблені компанією турбіни були в обхід санкцій поставлені в Крим. Турбіни призначалися для проекту на Таманському півострові в Росії, але РФ запланувала використовувати їх для будівництва нових кримських ТЕС.

У компанії Siemens факт поставки заперечують. Зі свого боку компанія Ростех заявила, що не закуповувала турбіни для ТЕС в Криму безпосередньо у німецької компанії Siemens, а придбала обладнання на вторинному ринку. Згодом Siemens заявив про намір судитися з компанією Технопромекспорт, якій продали турбіни, вимагаючи від росіян вивезення турбін з Криму.

Після цього концерн Siemens заявив, що припинить свою частку участі в російській компанії Інтеравтоматика, яка була посередником в установці турбін, а також ініціює процес припинення дії ліцензійного угоди з російськими компаніями в області поставок обладнання для електростанцій.

Показати ще новини
X