Американський Forbes опублікував новий рейтинг найбільших публічних компаній світу. Компанія Баффета на третьому місці

13 травня 2021, 20:41

У першій десятці рейтингу найбільших публічних компаній світу Global 2000 чотири китайських компанії, п’ять компаній з США і одна з Саудівської Аравії.

Американський Forbes опублікував оновлений рейтинг найбільших публічних компаній світу Global 2000.

Лідером рейтингу дев'ятий рік поспіль залишається китайський Промисловий і комерційний банк (ICBC). За минулий рік активи банку зросли з $4,3 трлн до більш ніж $4,9 трлн.

Відео дня

Американський банк JPMorgan Chase піднявся зі третього місце на друге. Активи банку оцінюють майже в $3,7 трлн, його ринкова вартість - $464,8 млрд. Компанія Воррена Баффета піднялася з четвертого на третє місце. Її ринкова вартість становить $624,4, активи Berkshire Hathaway оцінюються в $873,7 млрд.

Китайський China Construction Bank, опустився з другого місця на четверте. Активи компанії оцінюються більш ніж в $4,3 трлн, капіталізація - $210,4 млрд.

Нафтова компанія Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco) втрималась на п'ятому місці рейтингу. Її активи оцінюють в $510,3 млрд, а ринкова вартість в $1,9 трлн.

Шосте місце розділили між собою Apple, Bank of America і китайський конгломерат Ping An Insurance Group. Agricultural Bank of China спустився з п'ятої позиції на дев'яту. Замикає топ-10 американський онлайн-рітейлер Amazon.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X