Без відриву від сім'ї. Як українські компанії забезпечують працівникам баланс між роботою і родиною — рейтинг роботодавців

23 жовтня 2021, 10:10
NV Преміум

Дитячі кімнати в офісах, декрети чоловіків, психологічна підтримка та освітні програми — такі бонуси надають своїм співробітникам усе більше вітчизняних роботодавців. Вони вкладаються в комфорт працівників, аби отримати від них більшу користь.

У житті львів'янина Андрія Яремка, експерта з розвитку персоналу та корпоративної комунікації телекомгіганта Vodafone Україна, нещодавно відбулася значуща подія — народження дитини. Він навіть планував свою відпустку під пологи, щоб допомагати дружині.

Відео дня

Щоправда, немовля з’явилось на світ в останні дні відпочинку. Тоді компанія, де працює Яремко, запропонувала йому взяти додаткову оплачувану двотижневу відпустку для догляду за дітьми — «декретну».

Львів'янин такою ініціативою роботодавця дуже задоволений. «Ми постійно утрьох. Як батько сина, якому виповнилося 11 днів, я не знаю, як без цього можна було обійтися. Це колосальна підтримка для нас — бути в ці дні поруч», — каже він.

Увага до сімейних проблем власних працівників уже стала трендом серед найбільш просунутих роботодавців в Україні. Підхопивши ідеї, що панують на західному ринку праці, вони дедалі частіше пропонують співробітникам власних компаній безліч соціальних програм, які допомагають тим дотримуватися балансу між роботою та домом.

Показати ще новини
Радіо NV
X