Рейтинг металургійної компанії Ахметова вже на дві позиції вище суверенного рейтингу України

11 квітня 2019, 10:45

Агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг дефолту компанії Метінвест до В+

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента української гірничо-металургійної групи Метінвест (Metinvest BV) в національній та іноземній валюті і рейтинг її єврооблігацій до B+ з B з незмінним рейтингом відновлення RR4. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Як відзначили в агентстві, підвищення рейтингу відображає поліпшену структуру капіталу Метінвесту, більш плавний профіль погашення, зобов'язання групи в пріоритетності капітальних витрат, погашення заборгованості та фінансування оборотного капіталу над дивідендами.

Прогноз по рейтингах залишається стабільним, відзначає Fitch.

Той факт, що рейтинг Метінвесту вище рейтингу України B- вже на два ступені, агентство пояснює стійким поліпшенням коефіцієнта покриття твердою валютою обслуговування зовнішнього боргу.

Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ (71,25%) бізнесмена Ріната Ахметова і Смарт-холдинг (23,75%) бізнесмена Вадима Новинського, які спільно керують компанією.

Раніше повідомлялося, що чистий прибуток Metinvest BV в 2018 році склав $1,188 млрд, що на 93% більше, ніж роком раніше.

Показати ще новини
Радіо NV
X