Конфлікт. Одеський припортовий завод заявив про загрозу рейдерського захоплення

12 серпня 2019, 11:09

ОПЗ звинувачує Фонд держмайна та Кабмін у спробі незаконно змінити керівництво заводу

Колектив Одеського припортового заводу розцінює наміри Фонду держмайна та Кабінету міністрів призначити нового керівника підприємства як рейдерське захоплення та звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням запобігти такому розвитку подій. Про це у Facebook написав перший заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

Відео дня

За його словами, колектив "знаходиться у передстрайковому стані і готовий їхати до Києва, щоб виборювати своє майбутнє, тоді як стара влада, яка знаходиться в агонії і намагається зупинити та захопити завод".

"Як нам стало відомо, ВО ФДМУ Трубаров, (в.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров, - ред.), всупереч закону та здравому глузду, спочатку намагався зупинити виробництво, а зараз організував фінальну «гастроль» та надіслав документи до КМУ на зміну керівника ОПЗ".

Щуриков також оприлюднив лист колективу до президента, у якому йдеться, що 23 липня ФДМУ направив до Кабміну проект розпорядження про призначення в.о. голови правління ОПЗ Миколу Спатара. У листі зазначено, що Спатар не є ані членом трудового колективу ОПЗ, ані членом правління. Крім того, зазначено у листі, подібне призначення є виключною компетенцією наглядової ради підприємства.

Николай Щуриков / Facebook
Фото: Николай Щуриков / Facebook
Николай Щуриков / Facebook
Фото: Николай Щуриков / Facebook

Як повідомлялося, на початку серпня ОПЗ відновив виробництво аміаку та карбаміду на давальницькій сировині після понад річного простою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X