Reuters: ЄС готує обмеження для української сталі

19 липня 2017, 08:54
Європейський союз планує ввести антидемпінгові мита у розмірі до 20% на гарячекатаний сталевий прокат з України для протистояння, як він вважає, несправедливо низькими цінами

Крім того, під заборону можуть потрапити Бразилія, Іран і Росія, повідомляє Reuters.

Європейська комісія почала розслідування цін на сталевий прокат з Бразилії, Ірану, України, РФ і Сербії, реагуючи на скарги європейської асоціації виробників сталі Eurofer.

Відео дня

Дослідження показало, що гарячекатана сталь з усіх країн, за винятком Сербії, зросла до 12,6% ринку ЄС в цьому році в середині 2016 року зі 7,5% у 2013 році, причому ціни впали приблизно на чверть.

Документ показав, що розслідування проти Сербії було припинено. Однак документ пропонує мита на 16,3% для стали ArcelorMittal Brasil, 17,5% - для виробника Usinas Siderurgicas і 15,7% для бразильської Companhia Siderurgica National.

Для російських виробників пропонують ввести мита в розмірі 15% для групи НЛМК, 33% - для Магнітогорського металургійного комбінату і 5,3% для Северстали.

Для іранської Mobarakeh Steel планують ввести мито в розмірі 23%, для українського Метівест - 19,4%

Відзначається, що ЄС ввів більше 40 антидемпінгових заходів для допомоги європейським виробникам стали, які спрямовані в основному проти Китаю. У червні ЄС ввів мито в розмірі 35,9% на китайський сталевий прокат.

Нагадаємо, що українські гірничо-металургійні підприємства за підсумками січня-червня 2017 року скоротили виробництво сталі, згідно з оперативними даними, на 17% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 10,277 млн т.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X