Реорганізація ДФС, масове закриття російського Кофе Хауз в Україні та інші головні ділові новини дня

19 січня 2018, 21:21

ТОП головних новин бізнесу за 19 січня від НВ Бізнес.

ДФС вирішили розділити на дві частини

Міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив наміри реорганізувати Державну фіскальну службу (ДФС) у дві юридичні особи.

Відео дня

За словами міністра, буде створено єдину юридичну особу для митниці і єдину юрособу для податкової, щоб прибрати корупцію.

Насалик виступив проти співпраці з РФ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що фінансовий план Нафтогазу України не враховує можливості закупівлі газу у російського монополіста - компанії Газпром.

Міністр нагадав, що Нафтогаз України не знаходиться у сфері управління Міненерговугілля. Крім того, він додав, що керівник НАК жодним чином не узгодив свою заяву з міністерством, яке формує державну політику.

Слід зазначити, що компанія Газпром одержала дозвіл від турецької влади на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік.

В Україні впала металургія

У 2017 році виробництво сталі зменшилось на 12% у порівнянні з 2016 роком - до 21,3 млн т, прокату на 14% - до 18,4 млн т.

Також підприємства гірничо-металургійного комплексу скоротили виробництво чавуну на 15% - до 20,1 млн т, прокату - на 14% (до 18,4 млн т), залізорудного концентрату - на 3% (до 60,5 млн т), агломерату - на 10% (31 млн т), окатишів - також на 10% (20,1 млн т), коксу - на 18% (10,4 млн т).

Причиною називають втрату частини потужностей на непідконтрольній території, а також несвоєчасне і не в повному обсязі забезпечення підприємств сировинними матеріалами через незадовільну роботу Укрзалізниці.

H&M зайнялася пошуком співробітників для магазину в Україні

Один з найбільших міжнародних і найбільший у Європі ритейлер H&M (Hennes&Mauritz) почав пошук персоналу для роботи в Україні.

Зараз H&M шукає менеджера з PR та маркетингу, а також менеджера будівельних проектів.

В компанії повідомляють, що потенційні співробітники повинні вміти працювати обґрунтовано, справлятися зі стресовими ситуаціями і бути готовими до міжнародних відряджень.

Російська мережа кав'ярень закрила більшу частину закладів в Україні

Український підрозділ найбільшої російської мережі кав'ярень - Кофе Хауз - не знайшло покупця на свій актив. На продаж виставлявся і бренд мережі.

Крім того, мережа скоротила кількість закладів у кілька разів.

За мережу з 17 закладів власники Кофе Хауз планували виручити від $2 до $3 млн.

Відзначається, що покупців не влаштувало, що всі приміщення кав'ярень знаходяться в оренді, а новий власник повинен частково замінити і обладнання.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Такими били головні ділові новини п'ятниці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X