Уряд підтримав. Renault відновив роботу свого заводу у Москві

22 березня 2022, 11:03

Французький автовиробник Renault відновив роботу свого заводу у Москві. Рішення відновити роботу підтримав французький уряд.

Французький автовиробник Renault відновив роботу свого заводу в Москві, незважаючи на тенденцію багатьох компаній згортати бізнес у Росії через вторгнення російських військ в Україну, передає Reuters .

Відео дня

Компанія Renault призупинила роботу свого автоскладального заводу у Москві наприкінці лютого. Тоді в компанії заявили, що це пов'язано з "вимушеною зміною існуючих логістичних маршрутів".

Як пише The Guardian, рішення Renault відновити виробництво отримало підтримку французького уряду, який є його основним акціонером.

На російському заводі Renault збирають кросовери Duster, Arkana та Kaptur, а також позашляховик Nissan Terrano для місцевого ринку.

Також Renault має контрольний пакет акцій російського автовиробника АвтоВАЗ.

Нагадаємо, що 9 березня, російський АвтоВАЗ зупинив виробництво, оскільки західні санкції позбавили компанію доступу до запчастин та витратних матеріалів, необхідних для виробництва автомобілів. Тисячі співробітників відправлено до простого.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X